O maxgame.pl


Nasz portal ma za zadanie skupiać społeczność graczy i osób zaintersowanych grami komputerowymi i stanowi rozszerzenie oferty gier, którą znajdziecie w naszych czasopismach dostępnych w kioskach. W miarę rozwijania się portalu postaramy się dodawać do niego zabawy, nowe gry do pobrania i inne atrakcje.


Do czego służą kody?


W każdej gazetce znajduje się unikalny kod umożliwiający pobranie dodatkowych gier lub rozszerzeń do nich. Po zarejestrowaniu kodu jest on przypisany do konta użytkownika.


Jak zacząć zabawę?


Aby korzystać z serwisu konieczna jest rejestracja. Kliknij TUTAJ, aby bezpłatnie założyć konto na maxgame.pl. Po weryfikacji adresu e-mail i zalogowaniu się będziesz mógł korzystać z pełnej funkcjonalności portalu. Jeśli masz już jedną z naszych gazet, możesz wpisać zawarty w niej kod, klikając na WPROWADŹ KOD. Po wpisaniu kodu uzyskasz dostęp do dodatkowych gier, które będziesz mógł pobrać i zainstalować na swoim komputerze. Każdy kod prowadzi do osobnej strony, na której znajdziesz szczegółowe wiformacje jak pobrać i zainstalować każdą z dodatkowych gier.


Co dalej?


Raz w miesiącu będziemy wybierali najaktywniejszych użytkowników nazego portalu i osoby, które zarejestrowały najwięcej kodów z gazet. Zwycięzców będziemy nagradzali a rankingi będziemy publikowali na stronie maxgame.pl.